Om oss

Native Media er et digitalbyrå i mediehuset Bjørgu.

Helt fra starten i 1985 har Bjørgu arbeidet målrettet for anleggs- og transportnæringene gjennom magasinene Anlegg & Transport og Moderne Transport.

Etterhvert har både idrett, organisasjoner, eiendomsmeglere og advokatselskaper blitt en del av vår portefølje, og vi har med tiden blitt bransjeuavhengige.

VÅRE MEDARBEIDERE

Kenneth Johnsen
Daglig leder

kenneth@nativemedia.no
92 63 97 55

Tore Nergaard
Rådgiver

tore@nativemedia.no
91 61 40 50

Claes Halvorsen
Rådgiver

claes@nativemedia.no
99 74 47 02

Eskil Bjørshol
Tekstforfatter

eskil@nativemedia.no
90 68 78 10

Atle Larsson
Innholdsprodusent

atle@nativemedia.no
91 84 54 42

Andreas Nergaard
FPV pilot

andreas@nativemedia.no
90 36 45 28